Saint-Christophe
Saint-Christophe otelleri ve daireleri, Saint-Christophe'deki tüm konaklama tesisleri
Saint-Christophe'deki 4 yıldızlı oteller
Daha fazla göster + Daha az -
Case Appartamenti Vacanze Da Cien
Localita Pallein 19, Saint-Christophe, İtalya
Solaryum, sauna gibi olanaklara sahip Case Appartamenti Vacanze Da Cien Saint-Christophe, Area Megalitica di Saint-Martin-de-Corléans'a arabayla 10 dakikalık mesafededir. Tesis içinde otopark da…
Escape Bed & Breakfast
Localita Veynes, 92, Saint-Christophe, İtalya
Escape Bed & Breakfast Saint-Christophe, Area Megalitica di Saint-Martin-de-Corléans'den yaklaşık 6 km mesafede, teras ile 4 yıldızlı konaklama tesisidir.
Saint-Christophe'deki 3 yıldızlı oteller
Daha fazla göster + Daha az -
Hotel Casale
Loc. Condemine 1, Saint-Christophe, İtalya
Çeşitli eğlence olanakları, lobi şöminesi gibi zaman değerlendirme imkanları olan Hotel Casale Saint-Christophe, Criptoportico Forense Anıtı'dan 10 dakikalık bir sürüş uzaklığındadır. Ortak alanlarda…
Hotel Village
Loc. Torrent De Maillod 1, Saint-Christophe, İtalya
Riserva Naturale Côte de Gargantua'a çok yakın bulunan 3 yıldızlı Hotel Village Saint-Christophe, Teatro Romano'dan 10 dakikalık bir sürüş uzaklığındadır.
Saint-Christophe'deki önerilen oteller
Daha fazla göster + Daha az -
- La Chapelle Appartamenti
- La Maison Du Coeur
- La Luge Apartment
- "Couchers De Lune" - Relax And 360 Mountain View
- Maison Chlodre, Palu Vacanze
- Alpenglow Maison Lugon
- Casa Cheney Holiday home
- Chez Elida Daire
- Monte Emilius Alloggio Ad Uso Turistico Vda Saint Christophe N 0002
- Relax Daire
- La Casa Di Franto Appartamento
- Artistone - "Ancient Lodge"
- Dimora St Christophe By Pierpi
Le Petit Soleil Daire
Senin, Saint-Christophe, İtalya
38 metrekarelik Le Petit Soleil Daire Saint-Christophe, 3 kişi için 1 yatak odasını sunar. Daire, Aosta Arkeoloji Müzesi'dan 2 km, Teatro Romano'dan 2,1 km ve Senin'a yakın bulunmaktadır.
Artistone - "The Modern Loft" - Nature And Relax
Localita Champ-D'Hone, Saint-Christophe, İtalya
Artistone - "The Modern Loft" - Nature And Relax, 140 metrekare olup en fazla 6 kişi konaklayabileceği şekilde tasarlanmış bir dairedir. Bu tesis 1 yatak odası, 1 banyo odası ve tam donanımlı…
Mükemmel
(4 yorum)